Change language:

Profil działalności

 

              Od 1996 roku nasza firma czerpie doświadczenie działalności handlowej na rynku materiałów budowlanych aglomeracji Łódzkiej. Od 1999 roku jesteśmy akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowane SA - największej organizacji zakupowej w Polsce i jednej z większych w Europie zrzeszającej polskich kupców, która  wspomaga działalność lokalnych firm handlowych z branży materiałów budowlanych.

            Naszym głównym celem jest budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami opartych na zaufaniu naszych klientów do oferowanych przez nas usług handlowych i doradczych w procesie budowy. 

Nasza oferta handlowa to szeroki zakres asortymentowy liczący ponad 100 tys. artykułów budowlanych w konkurencyjnych cenach. Oparta jest ona na współpracy z Grupą PSB. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalizm obsługi, szybkość podejmowania decyzji handlowych, elastyczność warunków handlowych i terminowości dostaw.

 Nasz system dystrybucji materiałów budowlanych oparty jest na sprzedaży bezpośredniej do firm wykonawczych o różnym zakresie działalności, klientów indywidualnych w procesie budowy lub remontu oraz firm inwestycyjnych (np. deweloperów). Dzięki aktywnemu działowi handlowemu oraz wspomagającym go działom obsługi handlowej i logistyki realizujemy nasz główny cel czyli profesjonalizm obsługi na wszystkich etapach obsługi klienta.

Aktywność marketingowa naszej firmy przejawia się również poprzez ciągłe  wprowadzanie do naszej oferty nowych produktów i technologii budowlanych realizowana przez bezpośrednie spotkania z Klientami na budowie oraz  stałe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry handlowej.

 Naszą działalność prowadzimy z poszanowanie zasad etyki handlowej w stosunku do naszych klientów . Angażujemy się również w różnego rodzaju akcje społeczne, które cieszą się uznaniem lokalnych grup społecznych. Mamy nadzieję, że taka postawa zbuduje zaufanie naszych klientów jak również szacunek konkurencji.

 Jesteśmy do Państwa dyspozycji